W Pułapce Nałogów: Jak media społecznościowe wciągają w pułapkę.
,,Jak media społecznościowe wciągają w pułapkę” – to główny temat rozmowy podczas kolejnej audycji ,,W pułapce nałogów”. Gościem była Aleksandra Domurat, pedagog.
“W pułapce nałogów” cykl audycji radiowych poświęconych profilaktyce uzależnień wśród dzieci i młodzieży. Rozmowy z udziałem ekspertów tematyki uzależnień. W każdy wtorek i czwartek o 14.15 na antenie Radia Nadzieja.
Zapraszamy do wysłuchania kolejnej audycji z cyklu ,,W pułapce nałogów”.

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków budżetu Miasta Łomża.