W pułapce nałogów: Jak szkoły mogą wspierać walkę z uzależnieniami.

Jak szkoły mogą wspierać walkę z uzależnieniami – to główny temat rozmowy w kolejnej audycji z cyklu „W pułapce nałogów”. Gościem była Sławomira Głasek, pedagog w III LO w Łomży. 

“W pułapce nałogów” cykl audycji radiowych poświęconych profilaktyce uzależnień wśród dzieci i młodzieży. Rozmowy z udziałem ekspertów tematyki uzależnień. W każdy wtorek i czwartek o 14.15 na antenie Radia Nadzieja.

Zapraszamy do wysłuchania kolejnej audycji z cyklu ,,W pułapce nałogów”:

 

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków budżetu Miasta Łomża.

Przejdź do treści